دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۹/۷/۱
1396/03/03
برگزاري چهارمين گردهمايي معاونين و مديران پژوهشي و فناوري منطقه 7 كشور به ميزباني دانشگاه علوم پزشكي شهركرد
 
دكتر سيد كمال صولتي افزود: در چهارمين روز از خردادماه سال جاري دانشگاه علوم پزشكي شهركرد در سالن اجتماعات ابن سيناي مجتمع رحمتيه از ساعت 8 صبح ميزبان معاونين و مديران پژوهشي و فناوري دانشگاه هاي علوم پزشكي اصفهان، يزد و كاشان  بود.
در ابتدا دستور كار جلسه توسط آقاي دكتر سيد كمال صولتي معاونت محترم تحقيقات و فناوري ارائه گرديد سپس نماينده گان دانشگاهها گزارشي از اقدامات صورت گرفته در راستاي مصوبات قبلي ارائه نمودند همچنين دكتر سيد محمد عمرانيٰ - دكتر علي احمديٰ و دكتر سيد عباس ميرزايي وضعيت امور پايان نامه هاٰ و مراكز رشد و مراكز تحقيقاتي را تشريح نمودند سپس بحث گروهي در قالب 8 گروه انجام و مصوبات آن توسط نماينده گان بيان گرديد.
دكتر صولتي، تعامل بيشتر دانشگاه ها در راستاي رفع مشكلات پژوهشي و بحث و تبادل نظر براي ارائه راهكارهاي اجرايي در حوزه هاي مختلف عنوان كرد و افزود: نتايج اين گردهمايي ها در قالب پيشنهاد و متناسب با امكانات و شرايط هر دانشگاه با صرف هزينه و وقت كمتر و جهت دهي مناسب به فعاليت ها در ساير دانشگاه ها به كار گرفته مي شود.
وي با بيان اينكه تا كنون محورهاي مراكز رشد و فناوري و ارتباط با صنعت، سامان دهي مراكز تحقيقاتي، ‌مطالعات كوهورت،‌ گرانت هاي پژوهشي، مباحث مالي معاونت هاي پژوهشي ، ‌اخلاق در پژوهش ، مجلات دانشگاه ها و مشكلات حوزه نشر و امور بين الملل در سه جلسه گذشته كه به ترتيب به ميزباني دانشگاه هاي علوم پزشكي اصفهان، يزد و كاشان برگزار شد مطرح و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
به گفته وي، با برگزاري جلسات پيشين، كمك هاي شاياني در حوزه هاي فناوري در توليد محصولات دارويي و مجلات پژوهشي به دانشگاه علوم پزشكي شهركرد شده است.در پايان شركت كننده گان با صدور تفاهم نامه اي به كار خود پايان دادند.
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید:
63
نویسنده:
منبع:
آدرس : شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد دانشگاه، ساختمان شماره 2
كدپستي : 8815713471    تلفن : 33342414 -038
vcrt@skums.ac.ir
تاریخ بروز رسانی 1399/07/01
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-