دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۹/۷/۱
1396/05/04
پيام تبريك معاونت تحقيقات و فناوري دانشگاه به مناسبت ميلاد حضرت معصومه(س) و دهه كرامت
دهه اول ذي القعده، كه به يمن ميلاد فرزندان همام امام موسي كاظم(ع)، به نام دهه كرامت نامگذاري شده است، ايام بسيار مبارك و پر بركتي است كه در آن به واسطه ميلاد انوار الهي، عرش شكوفه باران است و فضا آكنده از عطر حضور ملائك مقربي است كه زانوي ادب بر زمين نهاده اند.
دهه كرامت سرشار از معاني، ارزش ها و مفاهيم پرمعنا، سازنده و ارزشمند الهي انساني و يادآور تمام خوبي‌ها، ارزش ها و كمالات انساني است.

اين دهه فرصت مغتنمي براي نشر و تعميق فرهنگ اهل بيت به ويژه فرهنگ فاطمي و رضوي است تا با بهره مندي از درياي خروشان آموزه هاي قرآني، زمينه آشنائي هر چه بيشتر نسل جوان با فرهنگ اهل بيت به ويژه امام هشتم شيعيان، حضرت علي بن موسي الرضا (ع) و بانوي دو عالم حضرت فاطمه معصومه (س) فراهم گردد.

فرارسيدن اول ذيقعده، ولادت سراسر نور و شادي شفيعه روز جزاء، كريمه اهل بيت، حضرت فاطمه معصومه(س) و يازدهم ذيعقده، ميلاد فرخنده و پرنور و سرور هشتمين حجت خدا، آيت حق حضرت علي بن موسي الرضا (ع) و دهه نوراني كرامت را به تمامي رهپويان طريق پرافتخار عصمت و طهارت و دوستداران و پيروان راستين ائمه معصومين و شما همكاران عزيز تبريك و تهنيت گفته ،اميدوارم خداوند متعال همواره توفيق شناخت و معرفت اهل بيت و حركت در مسير مكتب نجاتبخش انبياء الهي را بر همه ما مسلمانان ارزاني فرمايد.

دكتر سيدكمال صولتي

معاون تحقيقات و فناوري دانشگاه 
تعداد بازدید:
23
نویسنده:
منبع:
آدرس : شهركرد، بلوار كاشاني، ستاد دانشگاه، ساختمان شماره 2
كدپستي : 8815713471    تلفن : 33342414 -038
vcrt@skums.ac.ir
تاریخ بروز رسانی 1399/07/01
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-